Cabsat endüstriyel sınırlı

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Cabsat industrial limited Fabrika turu

Certifications
Çin Cabsat industrial limited Sertifikalar
Çin Cabsat industrial limited Sertifikalar
Customers Reviews
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  imalat


  Şirket teknolojik dönüşüm için toplam 150 milyon yuan yatırım yapmıştır, araştırma ve geliştirme ekipmanları ve aletleri tanıttı, çağdaş uluslararası ileri düzeylerde hassas işleme ekipmanları ve test ekipmanları, tam bir süreç yeteneği ve üretim sistemi ve onun üretim gücü ve ölçek rütbe ülkede endüstride bir ilk. Şirket, yama, eklenti, montaj, test, yaşlanma ve elektronik ürünlerin büyük ölçekli seri üretimi gibi süreçlerin eksiksiz bir setine sahiptir.

  Sichuan Üretim Üssü


  60'tan fazla üst düzey, profesyonel üretim hattına ve çeşitli üretim ekipmanlarının 1.700'den fazla setine ve 3.500'den fazla test ekipmanı ve enstrümana sahiptir, yıllık üretim kapasitesi ulaşır: 5 milyon dijital TV set üstü kutusu, 800.000 adet / geniş bant ağ sistemleri Ekipman ve XPON ekipmanı ve sadece 5 milyon kaynak / pasif optik cihaz seti.

  Shenzhen Üretim Üssü


  Yıllık 8 milyon ev dijital set üstü kutu terminali ve 30 milyon LNB ürün üretim kapasitesi ile 80'den fazla otomatik üretim hatları, üretim ekipmanları, test ekipmanları ve uluslararası ileri düzeyde enstrümanlara sahiptir.

 • OEM / ODM
  Ayrıca Global iletişim distribütörleri, Telekom Operatörleri ve Sistem Entegratörü OEM ve ODM hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

 • Ar-Ge

  Jiuzhou Ulusal Teknoloji Merkezi ve doktora sonrası araştırma istasyonu, elektronik mühendisliğinde 261 uzman, 20'den fazla doktor ve doktora sonrası araştırmacı, Devlet Konseyi sübvansiyonlarından zevk alan 6 uzman, birkaç yüksek lisans ve 20'den fazla dış profesör düzeyinde uzmana sahiptir.
  Bir yüksek teknoloji elektronik bilgi teknolojisi şirketi olarak, şirket yeni teknolojilerin ve ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesine büyük önem vermektedir ve teknolojik yeniliklerle sektörün gelişimini teşvik etmeye çalışmaktadır. Şirketin üç ağ entegre dijital ön uç sistem laboratuvarı, ses ve video laboratuvarı, üç ağ entegre optik iletim sistemi laboratuvarı, üç ağ entegre veri erişim sistemi laboratuvarı ve üç ağ entegre akıllı terminal Ar-Ge laboratuvarı tam olarak karşılayabilir ön uçtan terminal çapında ekipman araştırma ve testine kadar olan gereksinimler.
  Şirket, yeni nesil İnternet teknolojilerine (İnternet sörfü, İnternet ticareti dahil), ağ video ve multimedya video kodlama ve kod çözme teknolojilerinin ilgili teknolojilerinin yanı sıra büyük kapasiteli içerik üretimi, çevrimiçi oyunlar ve cihaz gibi ileri teknolojilere hakim olmuştur. ara bağlantı ve çeşitli Gelişmiş dijital TV ağı ön uç, geniş bant ağ iletimi, dijital TV terminali, dijital uydu TV ekipmanı, üçlü oyun çekirdek ekipmanı, ağ uygulamaları ve multimedya HD video uygulamalarına dayalı set üstü kutular ve çeşitli ağlar geniş çözümler.
  Şirket, bağımsız fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem vermektedir. 2013 yılı sonu itibariyle şirket 200'den fazla çeşitli patente başvurmuş ve 100'den fazla yetkili patent almıştır. Bunlar arasında, birçok buluş patenti endüstride lider bir konuma sahiptir. Şirketin 40'tan fazla yazılım telif hakkı vardır ve diğer şirketlerle yaklaşık 30 önemli teknoloji lisans anlaşması imzalamıştır.

İletişim bilgileri
Cabsat industrial limited

İlgili kişi: Mr. Yonchin Shou

Tel: +86-18126459770

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)